Nešťastná prehra v Piešťanoch

31.10.2013 23:37

V 9. kole NMHL sme cestovali do Piešťan. V šatni nás už čakali hokejisti z Nitrianskej Blatnice. Hneď po príchode nášho kapitána sme dostali darček od mužstva Orlov Marhátu v podobe krásnej vlajočky z ich logom orla. Zápas sa začal a nikto nebol lepší. Šance si vytvárali obe mužstvá, ale vždy na konci akcie stáli skvelí brankári. My môžme poďakovať našemu brankárovi, že nás podržal ako v každom zápase, kde to najviac potrebujeme. Už sa blížil záver zápasu a stále sme boli bez inkasovaného gólu, ale ani my sme žiaden do súperovej siete nedotlačili. Začala sa 7. minúta do konca zápasu, pár chýb v obrannom pásme a už bolo 1:0 pre Orlov. S blížiacim sa koncom stúpal tlak na našich hráčov, ktorí sa tlačili dopredu, ale bezúspešne. Posledná minúta a faul na nášho hráča prenikajúc cez všetkých hráčov v modrých dresoch. Z nájazdu nič nebolo, pretože v poslednej zlomovej chvíli ušiel hráčovi puk a tak výsledok skončil HC Orli Marhátu - HK Migs 1:0.

Zostava: Bábský M. - Kusovský L., Ondrejička P., Varačka P., Kusovský T., Moravčík J. - Moravčík Š., Petrek L., Gábor P. - Kukuča J., Jureček R., Halák M. - Rehora R., Adamovič K., Janeček P.